Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

my ımmortal dedikodusu anamm koptum puhah=D

YazarMesaj
RockAmRing!!!
Özel üye
Özel üye
RockAmRing!!!

my ımmortal dedikodusu anamm koptum puhah=D Empty
MesajKonu: my ımmortal dedikodusu anamm koptum puhah=D   my ımmortal dedikodusu anamm koptum puhah=D Icon_minitimePaz Ekim 28, 2007 5:47 pm

arkadaşım internette evayla ilgili bişeyle bulunca bana linki atar gene öyle yaptı my ımmortal vardı e haliyle yorumları okudum ve böyle bir yorumla karşılaştım koptum öldüm bittim

kızın biri duvara bu şarkının sözlerini yazmıs
sonrada evde parti vermek istemiş annesi heyt diyince öldürmüşş annesini (saırsam böle bişeydi neyse ) polisler şarkının sözlerinden kızı satanist die ilan etmişler gibii bişiler duymustum biara
paylaşım için saol TR sözlerini arıyodum bende şarkının o sıralar ne die bu kadar olayı büyütmüşler die

anammmm öldüm gittiim gittiiimm gidiyorummm yarıldım gülmektan yhaa ortadan bölündüm fay hattı oluştu kpremix my ımmortal dedikodusu anamm koptum puhah=D 747948

my ımmortal dedikodusu anamm koptum puhah=D
1 sayfadaki 1 sayfası